o. Ludwik Kaszowski
Pozdrowienia Wielkanocne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata   
niedziela, 27 marca 2016 23:10

Wigilia Paschalna wypełniła się kolorami zachodzącego słońca z całą mocą. W oczekiwaniu na wydarzenie, które zmieniło nasz świat i życie każdego człowieka przyroda ze zdziwieniem zauważyła, że to już pierwsze dni wiosny. Dzisiejszy wieczór wydaje się być specjalnym podarunkiem nieba po dniach monotonnych i bardzo szarych. Przez cały tydzień bez wytchnienia spowiadaliśmy w naszym sanktuarium Miłosiernego Jezusa Pięciorańskiego, ale dzisiejsze (sobotnie) popołudnie było rzeczywiście bardzo trudne i smutne. Długie kolejki do naszych dwóch, zamykanych konfesjonałów... wiele spowiedzi z marszu, bez przygotowania... długie kolejki i długie spowiedzi…

 

 

 

Poprawiony: niedziela, 27 marca 2016 23:21
Więcej…
 
W poszukiwaniu Miłości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata   
wtorek, 23 lutego 2016 23:20

Życie jest nieustannym poszukiwaniem przyjaźni po drogach i bezdrożach, po pustych przestrzeniach tak zatłoczonych nieobecnością, że trudno odnaleźć tam kogoś bliskiego, człowieka, osobę.


Przyjaźń domaga się dialogu


Przyjaźń domaga się dialogu z ukochaną osobą, domaga się dialogu z ukochanym Bogiem. Pragniesz przyjaźni i miłości? Wsłuchaj się w swoje serce, by usłyszeć zapis twoich pragnień i tęsknot. Odnajdziesz w nich frazy i zdania czekające na wypowiedzenie, gdy przyjdzie czas przyjaźni i miłości.

 

Poprawiony: wtorek, 23 lutego 2016 23:27
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 24