Strefa pomocy
Fundacja Inigo: Warsztaty, wykłady spotkania PDF Drukuj Email
Wpisany przez TOMASZ32-VAD   
środa, 09 listopada 2016 15:05

Po raz kolejny mam przyjemność poinformowania czytelników o organizowanych przez Fundację Inigo wykładach, spotkaniach i warsztatach, które mają pomagać wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy zarówno w sprawach psychologicznych jak i duchowych. Poniżej przedstawiam informacje przesłane naszej redakcji przez Fundację na temat organizowanych spotkań, warsztatów, wykładów. Myślę, że w obecnych czasach takie wykłady, warsztaty mogą być bardzo dobra pomocą dla wielu z nas. Często boimy się lub wstydzimy prosić o pomoc w sprawach naszego życia emocjonalnego, wyrażania uczuć itp sprawach, ale czas otworzyć się na niesioną przez Fundacje pomoc i skorzystać z takich form pomocy. Myślenie, że sami sobie damy rade ze wszystkim często prowadzi nas do poważnych problemów związanych z załamaniem psychicznym depresją. Skorzystanie w odpowiednim czasie z pomocy może nas uchronić przed takimi problemami. Pamiętajmy również, że nasze problemy mogą wpływać na życie naszych dzieci, na ich przeżywanie różnych sytuacji. Jeśli my sami nie skorzystamy z pomocy wtedy, gdy nam jest ona potrzebna to mogą to odczuć nasze dzieci - w taki sposób możemy zafundować naszym dzieciom niepotrzebne problemy, cierpienie.

 

Korzystajmy z pomocy, jeśli jest ku temu okazja. Fundacja Inigo zaprasza.

 

Redakcja serwisu

 

Poprawiony: środa, 09 listopada 2016 19:40
Więcej…
 
Pomóż budować studnię dla trędowatych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata   
piątek, 23 stycznia 2015 21:10

W najbliższą niedzielę, 25 stycznia będziemy obchodzić Światowy Dzień Trędowatych. Dzień ten jest okazją do zwrócenia uwagi świata, szczególnie bogatej jego części, na problem ludzi chorych na trąd i wyrażenia solidarności z nimi.  Dlatego też wolontariusze Fundacji Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” zdecydowali się zgromadzić środki na budowę studni w kolonii dla trędowatych w Indiach w Purii, gdzie żył i pracował polski misjonarz Ojciec Marian Żelazek.


Chcą oni, aby studnia nosiła imię Doktor Wandy Błeńskiej – zmarłej lekarki trędowatych, która pracowała w Ugandzie a po powrocie została inicjatorką powstania Fundacji.

 

Na budowę studni potrzebne jest 18 000 zł.  Do tej pory udało się zgromadzić 7 685 zł.

 

 

 

Poprawiony: piątek, 23 stycznia 2015 22:21
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4